قیمت صندلی اداری ارزان

آشنایی با انواع صندلی اداری

با انواع صندلی اداری بیشتر آشنا شوید!

صندلی اداری جزء مهم ترین اجزای هر شرکت یا ارگانی است که در اکثر قریب به اتفاق ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. انواع صندلی اداری را با توجه به نیاز فضای کسب و کار به منظور استفاده در قسمت های مختلف فضای اداری به کار می گیرند. همان گونه که می دانید کارکنان ادارات و شرکت ها بخش قابل توجهی از ساعات کاری خود را در پشت میزها و بر روی صندلی های اداری سپری می کنند. بر همین اساس لازم است که انواع صندلی اداری از استانداردهای مشخصی پیروی کرده و زمینه ای را فراهم سازند که ستون فقرات فرد در اثر استفاده طولانی مدت آسیب نبیند. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم تا در این مقاله با ما همراه بوده و آشنایی کاملی با انواع صندلی اداری بدست آورید.

 

 

مشخصات صندلی اداری مناسب

یکی از مهم ترین اجزای صندلی اداری مناسب قسمت تکیه گاه آن است. این موضوع که مهره های پشت کمر چگونه بر روی  پشتی صندلی قرار می گیرند، یکی از مهم ترین مواردی است که در هنگام خرید صندلی اداری مناسب باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد. یکی از حائز اهمیت ترین ویژگی های یک صندلی اداری مناسب عدم ایجاد اختلال در گردش خون در پاها و به ویژه زانوها توسط قسمت میانی آن می باشد. تکیه گاه صندلی های مناسب از انواع فنری بوده و بدین ترتیب تکیه گاهی راحت و مطمئن را برای استفاده کننده فراهم می سازد تا فرد بتواند کارهای خود را در مناسب ترین حالت ممکن انجام دهد.

یک صندلی مناسب به گونه ای است که از قطع شدن گردش خون در اعضای پایینی بدن جلوگیری کرده و حفظ و یا تغییر وضعیت با آن به سهولت انجام می پذیرد. این دسته از صندلی ها تکیه گاهی مناسب برای ستون فقرات دارند.

در ادامه به معرفی انواع صندلی اداری و بررسی ویژگی های هر یک خواهیم پرداخت:

  • صندلی ۲۴ ساعته
  • صندلی مدیریت
  • صندلی کارمندی
  • صندلی منشی
  • صندلی کنفرانس
  • صندلی کانتر
  • صندلی گروهی
  • صندلی تریبون

صندلی ۲۴ ساعته

صندلی اداری مناسب
صندلی اداری ۲۴ ساعته جهت استفاده طولانی مدت

صندلی های ۲۴ ساعته یکی از انواع صندلی اداری هستند که استفاده از آنان به آن دسته از افرادی که به طور مداوم بر روی صندلی می نشینند، توصیه می شود. این دسته از صندلی های اداری را غالباً با استفاده از فوم های با دوام و ماندگاری بسیار بالا طراحی و تولید کرده و به منظور استفاده مشتریان به بازار عرضه می نمایند.

صندلی مدیریت

جالب است بدانید صندلی مدیریت یکی از مهم ترین انواع صندلی اداری است که دارای اندازه و ابعاد استاندارد می باشد. چنین صندلی هایی نسبت به سایر صندلی ها فضای بیشتری را اشغال می کنند. صندلی های مدیریت را غالباً افرادی که زمانی بسیار طولانی را ناچار به نشستن هستند، مورد استفاده قرار داده و در مقایسه با دیگر صندلی ها قیمت بیشتری دارند.

صندلی ارگونومیک اداری
صندلی مدیریت دارای خصوصیات ارگونومیک و استفاده طولانی مدت

صندلی کارمندی

صندلی کارمندی نیز یکی دیگر از انواع صندلی اداری است که در اکثر ادارات و شرکت ها به کار گرفته می شود. این صندلی ها با دارا بودن برخی ویژگی ها از سایر هم نوعان خود متمایز هستند. این ویژگی ها زمینه ای را فراهم ساخته اند که باعث بهبود عملکرد کارکنان شده و از بروز خستگی و کلافگی در آن ها پیشگیری می کند. این دسته از صندلی های اداری جک تنظیم ارتفاع داشته و زمینه ای را فراهم می سازد که فرد به نسبت قد خود امکان تغییر ارتفاع را داشته باشد.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های صندلی کارمندی برخورداری از چرخ های روان است که امکان حرکت بر روی تمام سطوح نظیر موکت و سرامیک را شامل می شود.

بهترین صندلی کارشناسی
صندلی کارمندی مناسب جهت استفاده طولانی مدت ( دارای جک تنظیم ارتفاع )

صندلی منشی

یکی از کاربردی ترین انواع صندلی اداری، صندلی منشی می باشد. امروزه این دسته از صندلی ها به این دلیل که در طول روز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار حائز اهمیت هستند. در صورت عدم تناسب این صندلی ها کارایی منشی به شدت پایین آمده و در نتیجه دستیابی به رضایت ارباب رجوع دشوار خواهد شد.

صندلی منشی در عین حال که راحت است، باید از استحکام کافی برخوردار باشد. این صندلی ها موجب تناسب وضعیت نشستن شده و از ورود استرس های آزار دهنده به بدن و ذهن استفاده کنندگان جلوگیری می نمایند. صندلی های ۲۴ ساعته که پیش تر به آن ها اشاره کردیم، یکی از انواع صندلی منشی محسوب می شوند.

انتخاب درست صندلی منشی
صندلی منشی مناسب جهت استفاده طولانی مدت

صندلی کنفرانس

یکی از مهم ترین انواع صندلی اداری که جزء اصلی ترین تجهیزات اتاق های کنفرانس به شمار می آید، صندلی کنفرانس است، همخوانی این صندلی ها با فضای کسب و کار بر ذهن ارباب رجوع تاثیری بسیار مثبت داشته و موجب رضایت و اعتماد وی به شرکت یا اداره مورد نظر  می شود.

این صندلی ها باید از بروز خستگی در فرد جلوگیری کرده و از استاندارد جهانی تبعیت نمایند. خشک بودن این صندلی ها یکی از موارد غیر استانداردی است که باید حتما در حین خرید به آن توجه شده و از خرید صندلی خشک و آزار دهنده پیشگیری شود. عدم رعایت استاندارد در این صندلی ها به ستون فقرات فرد آسیب زده و موجبات ناراحتی و کاهش بازدهی وی را فراهم می سازد.

خرید صندلی کنفرانس
صندلی کنفرانس مناسب جهت استفاده در جلسات اداری

صندلی کانتر

انتخاب درست صندلی کانتر
صندلی کانتر با نام دیگر صندلی اپن مناسب استفاده در کافه ها و…

صندلی های کانتر نیز یکی از انواع صندلی اداری هستند که آن ها را تحت عنوان صندلی اپن نیز نامگذاری می کنند. استفاده از این صندلی ها غالبا در کافه ها، کافی شاپ ها، رستوران ها، منازل و… دیده می شود. صندلی کانتر جک دار، صندلی کانتر بدون پشتی، صندلی کانتر پشتی دار، صندلی کانتر فلزی، صندلی کانتر حصیری، صندلی کانتر پلاستیکی و صندلی کانتر چوبی انواع مختلف این صندلی هستند.

صندلی گروهی

صندلی های گروهی یکی از انواع صندلی اداری هستند که غالباً در مکان هایی همچون بیمارستان ها، مطب ها، دفاتر وکلا و سایر مکان هایی که ارباب رجوع ناچار است مدت زمانی را به انتظار بنشیند، مورد استفاده قرار می گیرند. این صندلی ها دسته هایی فلزی و پایه های فولادی با روکش براق و درخشان دارند. گفتنی است که صندلی های گروهی بدون میز استفاده می شوند.

صندلی گروهی مناسب
صندلی های گروهی یا انتظار مناسب بیمارستان ها و…

صندلی تریبون

صندلی های تریبون نوع دیگری از انواع صندلی اداری هستند که غالبا در سالن های جلسات و آمفی تئاترها مورد استفاده قرار می گیرند. لازم است این صندلی ها با برخورداری از استانداردهای لازم زمینه آرامش و راحتی استفاده کنندگان را فراهم سازند.

انتخاب درست صندلی تریبون
صندلی تریبون مناسب استفاده در جلسات و آمفی تاتر ها

تجربه خریدی منحصر به فرد با آریاچیله

اگر شما هم به آن دسته از افراد تعلق دارید که نیازمند انواع صندلی اداری برای فضای کسب و کار خود هستید، فروشگاه اینترنتی آریاچیله مفتخر است که بهترین، با دوام ترین و مرغوب ترین صندلی های اداری را در اختیار ادارات و ارگان های گوناگون قرار دهد. با یک کلیک آریاچیله را در جریان بگذارید!

مبلمان اداری آریا چیله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چیله

گروه مبلمان اداری چیله با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مبلمان و پارتیشن اداری می کوشد تا با تلفیق هنر، دانش و تکنولوژی ، محیطی زیبا و پر نشاط را در شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ ایجاد کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۲
۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۱

مشاوره بگیرید
ما اینجاییم
به بالای صفحه بردن