آشنایی با تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی

برگزاری نمایشگاه کاری بسیار دشوار است که محقق شدن آن در گرو برنامه ریزی های دقیق و همکاری کارکنان می باشد. تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی یکی از مهم ترین گام های این تصمیم بزرگ است. بنابراین اگر می خواهید غرفه هایی جذاب در نمایشگاه ها داشته و بدین صورت به تبلیغ کسب و کار خود بپردازید، اهمیت تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی، را از یاد نبرید. این که چه وسایلی نیاز دارید و چگونه باید آن ها را در محیط مورد نظر به کار بگیرید، موضوعی است که تاثیر به سزایی در موفقیت غرفه های نمایشگاهی دارد. زیرا این غرفه ها یکی از موثرترین ابزارهای تبلیغات محسوب می شوند.

ظاهر مناسب غرفه نمایشگاهی، جلوه گر برند شما است!

به هنگام آماده سازی غرفه خود با تجهیزات مختلف هرگز توجه به اصول زیر را از یاد نبرید:

  • توجه به رنگ ها را فراموش نکنید

توجه داشته باشید که رنگ ها یکی از مهم ترین عوامل جذب مخاطب هستند که زیبایی آن ها علاوه بر جذب مخاطب موجب ایجاد فضایی زیبا و گیرا خواهد شد. بنابراین استفاده از رنگ های متنوع که ظاهری زیبا به محیط می بخشند، یکی از مهم ترین اصول تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی است. رنگ این دسته از مبلمان غرفه های نمایشگاهی باید همخوانی ویژه ای با خصوصیات فرهنگی محل نمایشگاه و موضوع آن داشته باشد.

رنگ میز و صندلی یک عامل مهم در تجهیز غرفه های نمایشگاهی
رنگ میز و صندلی عاملی مهم در تجهیز غرفه های نمایشگاهی
  • استفاده از میز مناسب در تجهیز غرفه نمایشگاهی

میزهای کانتر یکی از مهم ترین انواع میز استند مورد استفاده در غرفه های نمایشگاهی هستند که غالبا به منظور قراردهی کاتالوگ ها، بروشورها و… در این محل ها مستقر می شوند. بنابراین حضور کانتر نمایشگاهی در تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این دسته از میزها در انواع یک نفره، دو نفره، سه نفره، تاج دار و بدون تاج موجود می باشند.

  • سایر تجهیزات مهم

ویترین ها نیز نمونه های دیگری از موارد تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی می باشند که به منظور معرفی محصولات به کار گرفته می شوند. بدین صورت که شرکت های گوناگون محصولات خود را در این ویترین ها مستقر ساخته و آن ها را به منظور آشنایی بازدیدکنندگان به نمایش می گذارند.
رسمی تر و جذاب تر ساختن محیط غرفه ها با استفاده از میزها و صندلی های VIP، مبل های اداری،پارتیشن ها و… به عنوان نمونه هایی مهم از وسایل اداری در تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی امکان پذیر می باشد.
استند ایکس های نمایشگاهی نیز نقش مهمی در تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی دارند. شاید این سوال ذهنتان را به خود مشغول سازد که استند ایکس چیست و چه کاربردی دارد؟
استند ایکس یکی از جذاب ترین تجهیزات نمایشگاهی هستند که شرکت های گوناگون مالب تبلیغاتی خود را بر روی آن ها چاپ نموده و بدین ترتیب نظر و اعتماد بسیاری از بازدید کنندگان را به خود جلب می نمایند.

مبلمان مناسب در نمایشگاه ها

یکی ار مهم ترین عوامی ذر آراستن یک غرفه نمایشگاهی استفاده از تجهیزات نظیر مبلمان و صندلی مناسب است در ادامه به بررسی نحوه انتخاب این وسایل می پردازیم:

  • نیم ست غرفه نمایشگاه

نیم ست غرفه نمایشگاه یکی از مهم ترین موارد در تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی هستند که به کارگیری آن ها برای برندهای صاحب نام و معتبر ضروری می باشد. این برندها غالبا در پی این هستند که با تدارک فضایی مناسب و تاثیرگذار بازدیدکنندگان از غرفه خود را به مشتریان دائمی تبدیل نمایند.
نیم ست های رسمی و زیبا که دارای قیمتی مقرون به صرفه نیز هستند، جلوه خاصی به نمایشگاه بخشیده و بدین ترتیب یکی از اساسی ترین عوامل تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی محسوب می شوند. این ست ها با چیدمانی صحیح و زیبا می توانند ظاهر غرفه های مورد نظر را حرفه ای تر نموده و موجب کسب رضایت و اعتماد ارباب رجوع گردند.
نیم ست های نمایشگاهی که عمدتا به منظور ایجاد ایستگاه های استراحتی در غرفه های موجود در نمایشگاه ها به کار گرفته می شوند، شامل یک مبل دو نفره و دو مبل تک نفره به همراه میز و جلومبلی می باشد. جنس روکش های به کار گرفته شده در این ست ها غالبا چرم بوده و در ساخت بدنه آن ها از استیل استفاده می شود. همین امر موجب شده است که این دسته از عوامل تاثیرگذار در تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی ظاهری زیبا و به روز داشته باشند.

انتخاب مبلمان مناسب نمایشگاهی مهم است!
انتخاب مبلمان مناسب نمایشگاهی مهم است!
  • صندلی غرفه نمایشگاه

یکی دیگر از عوامل موثر در تجهیز مبلمان غرفه های نمایشگاهی صندلی های به کار گرفته شده در این غرفه ها هستند. این دسته از صندلی ها بسیار کاربردی بوده و حضور آن ها زیبایی و گیرایی خاصی به فضا می بخشد. برخی از صندلی های استفاده شده در فضای نمایشگاه ها چرخ دار هستند. به کارگیری این صندلی ها غالبا برای پشت میزهای کانتری که پیش تر به آن ها اشاره کردیم، رایج است. البته این صندلی را به منظور پذیرایی نیز مورد استفاده قرار می دهند.

طراحی غرفه های نمایشگاهی خود را به آریا چیله بسپارید!

فروشگاه اینترنتی مبل اداری آریا چیله یکی از بزرگ ترین فروشگاه های تولید و عرضه مبلمان اداری نظیر مبلمان های غرفه فروشگاهی است که با دارا بودن سال ها سابقه درخشان مفتخر است زیبایی را به غرفه های شما دعوت کند. اگر می خواهید تبلیغات شما ثمر بخش باشد، به مبلمان اداری آریا چیله اعتماد کنید. اعتماد از
شما، هنرنمایی از آریا چیله!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چیله

گروه مبلمان اداری چیله با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مبلمان و پارتیشن اداری می کوشد تا با تلفیق هنر، دانش و تکنولوژی ، محیطی زیبا و پر نشاط را در شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ ایجاد کند.

تماس با ما

۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۲
۰۲۱۸۸۳۳۳۳۸۱

مشاوره بگیرید
ما اینجاییم
به بالای صفحه بردن